فروش وام شرایط و جزئیات فروش وام در وامتا
تاریخ انتشار :۱۹/اسفند/۱۳۹۷
 

فروش وام و بهترین روش قانونی و مطمئن فروش وام

وقتی قصد دارید امتیاز وام خود را از طریق فروش وام واگذار کنید، یعنی یک حق امتیاز وام را به فرد دیگری بدهید که وی متعهد به بازپرداخت اقساط باشد و در مقابل آن مبلغی توافقی به عنوان قیمت فروش وام به شما پرداخت می کند.

در نگاه اول این کار ریسک بالایی دارد و ممکن است شما از خیر آن پشیمان شوید؛ اما فروش وام هم به نحوی راه انداختن کار فردی است که نیاز به وام دارد و هم راهکاری برای کسب درآمد! در نتیجه بهتر است به ‌راحتی از خیر امتیاز وام خود نگذرید و با انجام کار قانونی خود از سود آن بهره مند شوید.

نکاتی برای فروش وام

برای فروش وام باید به برخی نکات ساده اما حیاتی توجه داشته باشید. عمل به برخی ملاحظات به شما کمک می‌کند تا بدون دلهره و نگرانی وام خود را واگذار کنید. این نکات، موارد از پیش تعیین‌شده‌ای نیستند که بتوان به‌صورت دقیق به آن‌ها اشاره کرد و بهتر است با توجه به شرایطی که دارید، برخی ملاحظات را در نظر بگیرید.

 

به‌طورکلی بهتر است برای فروش وام روی افرادی که می‌شناسید حساب باز کنید. اگر در اطرافیانتان کسی برای خرید وام شما وجود نداشت، در این صورت باید به سراغ افراد دیگر بروید. به‌صورت کلی برای فروش وام به هر فردی باید تعهدات لازم را از وی بگیرید و این از مهم‌ترین نکات این موضوع است.

برای فروش یک وام میلیاردی طبیعتا نیاز به تعهدات مطمئن‌تری دارید؛ اما حتی فروش وام ازدواج هم بدون دریافت تعهدات کافی، ممکن است شما را دچار مشکلات زیادی کند. به‌ویژه اگر می‌خواهید فروش وام فوری داشته باشید، اطلاع از برخی نکات قانونی بسیار مهم و کاربردی است و نباید فراموش شود.

مراجعه به یک کارشناس خبره در زمینه امور بانکی که تجربه بررسی و مشاوره در زمینه فروش وام داشته باشد، یکی از مهم‌ترین پارامترهایی است که باید لحاظ کنید. هزینه یک مشاور به‌مراتب کمتر است از این است که مبلغ بسیار زیادی از سرمایه خود را از دست بدهید!

استفاده از پلتفرم وامتا به شما کمک می‌کند تا وامی که قصد فروش آن را دارید در این سایت عرضه کنید و افرادی که قصد خرید وام داشته باشند، آن را دیده و در صورت تمایل با شما ارتباط برقرار کنند. همچنین مشاوره‌های کاربردی در مورد فروش وام بانکی و همچنین بررسی‌های قانونی برای خرید و فروش وام، به شما کمک می‌کند تا ریسک خود را برای واگذاری وام یا امتیاز وام، کاهش دهید.

انواع فروش وام

انواع وام یا امتیاز وام را می‌توانید به فروش برسانید. البته برای فروش وام‌های مختلف باید به نکات گوناگونی توجه داشته باشید تا در روند کار مشکلی پیش نیاید. مشخص است که فروش وام ازدواج و حتی وام مسکن، تفاوت زیادی با فروش وام میلیاردی و یا وام جانبازی دارد. در نتیجه باید ابتدا نوع وامی که قصد فروش آن را دارید مشخص کنید و سپس به فکر جذب خریدار برای آن باشید.

فروش وام مسکن

یکی از محبوب‌ترین وام‌هایی که خریداران زیادی دارد، وام مسکن است. افراد زیادی علاقه‌مند به خرید امتیاز وام مسکن دیگر افراد هستند تا مشکل مسکن خود و خانواده را برطرف کنند. اگر شما وام مسکنی دارید که نمی‌خواهید از آن استفاده کنید، چه‌بهتر که با فروش آن به فردی دیگر که این وام را نیاز دارد به وی کمک کرده و خودتان نیز مبلغ مشخصی درآمد کسب کنید.

فروش وام مسکن باید به‌صورت دقیق و بر اساس یک قرارداد کامل باشد. تنها در این صورت است که شما با خیال راحت می‌توانید وام خود را به فروش برسانید. البته حتما در تعیین میزان قیمت فروش وام مسکن حد اعتدال را نگه دارید تا وام شما زودتر به فروش برسد.

فروش وام ازدواج

شاید شما هم از آن دسته زوج‌های جوانی هستید که نیازی به وام ازدواج نداشته و می‌خواهید آن را به فروش برسانید. اصلا جای نگرانی نیست. پلتفرم وامتا به شما کمک می‌کند تا بدون دردسر برای فروش وام بانکی خود اقدام کنید.

با توجه به اینکه وام ازدواج نه محدودیتی برای مصرف در زمینه‌های خاص دارد و نه بهره زیادی بر روی آن اعمال می‌شود، اصولا طرفداران زیادی برای خرید دارد. با استفاده از سایت وامتا  و اطلاع دادن به متقاضیان خرید وام، خیلی ساده و در بستری امن می‌توانید فروش وام ازدواج خود را نهایی کنید.

فروش وام میلیاردی

خرید وام میلیاردی با تنفس یا بدون تنفس، اصولا طرفداران زیادی در بین فعالان اقتصادی و کارخانه‌ها و شرکت‌های تولیدی دارد. این میزان از وام بانکی می‌تواند مشکلات آن‌ها را در زمینه‌های مختلف تولید تا عرضه و یا ارائه خدمات تسهیل کند.

اگر امتیاز وام میلیاردی دارید، می‌توانید آن را به فروش برسانید. فروش وام میلیاردی با تنفس توسط شما، برای آن دسته از کارخانه‌هایی که قصد دارند با اضافه کردن دستگاه و یا واحد تولیدی به کار خود رونق دهند جذاب است.

به‌طورکلی وقتی قصد دارید اقدام به فروش وام میلیاردی کنید، باید دقت خود را چند برابر بیشتر کنید. در چنین شرایطی ممکن است برخی افراد سودجو برای رسیدن به مبلغی هنگفت و کلاه‌برداری کردن از شما، برای خرید وام پیش‌قدم شوند. تنها آگاهی از قوانین و عقد قرارداد مطمئن و گرفتن وثیقه معتبر است که می‌تواند خیال شما را از فروش وام میلیاردی و تبعات بعدی آن راحت نگه دارد.

فروش وام فوری

خیلی از افراد و بسیاری از کارخانجات و شرکت‌ها، نیاز به وام فوری دارند. فروش وام فوری کمک می‌کند تا این افراد از مشکل شدید نقدینگی رهایی پیداکرده و به فکر اقساط ماه‌های بعدی خود باشند. به‌ویژه وام فوری بدون ضامن ممکن است متقاضیان بیشتری داشته باشد؛ هرچند چنین وامی اصولا مشکلات خاص خود را خواهد داشت.

برای فروش وام فوری در تهران و دیگر شهرستان‌ها، کافی است به سایت وامتا مراجعه کنید. در این سایت به‌سادگی می‌توانید مشخصات وام خود و شرایط فروش را بازگو کنید تا خریدار وام با شما تماس بگیرد. البته استفاده از برخی خدمات مشاوره‌ای به شما برای عقد قرارداد صحیح کمک خواهد کرد تا فروش وام شما به بهترین نحو ممکن انجام شود.

نکته طلایی: وسوسه نشوید

نکته بسیار مهمی که باید به آن تاکید کنیم، وسوسه نشدن است. در مقابل پیشنهادهای وسوسه‌انگیزی که در قبال آگهی فروش وام به شما داده می‌شود، کمی صبر و تامل کنید. مطمئن باشید اگر فردی مشتاق خرید وام شما باشد، به‌سادگی پا پس نمی‌کشد. در نتیجه حتما مشورت‌های لازم را انجام داده و قرارداد قانونی و محکمی تهیه کنید تا بتوانید ضمانت‌های لازم را از وی بگیرید.

حتی اگر نیاز دارید تا فروش وام فوری انجام شود، باز هم این موضوع را نشان ندهید. با مشاور مشورت کنید و مشکلات احتمالی فروش وام را از وی بپرسید تا با دیدی بازتر اقدام به فروش کنید. مطمئن باشید با عجله کردن هیچ کاری به‌درستی پیش نخواهد رفت.

سخن پایانی

فروش وام سود بسیار خوبی دارد. در کنار این سود می‌توانید به فرد یا مجموعه‌ای برای رفع مشکلاتش کمک کنید که بسیار پسندیده است. بااین‌حال باید به نکات گفته‌شده توجه کنید تا مشکلی در روند فروش وام پیش نیاید.

به هیچ‌کس حتی نزدیک‌ترین دوستان و اقوام اعتماد نکنید، قرارداد ببندید و تعهدات لازم را از خریدار وام بگیرید. تنها در این صورت است که با فروش وام بانکی خود سود کسب می‌کنید و مشکلی برای شما به وجود نمی‌آید.

همی الان با استفاده از سامانه ... می‌توانید وام خود را برای فروش در دید متقاضیان قرار دهید. کافی است اطلاعات خود و اطلاعات وامی که قصد فروش آن را دارید را وارد کرده و آن را ثبت کنید. مشتریان زیادی برای خرید وام در این پلتفرم وجود دارد که درصورتی‌که قیمت مناسبی به‌عنوان فروش در نظر گرفته باشید، حتما با شما تماس خواهند گرفت.

حالا شما بگویید؛ آیا وامی برای فروش دارید؟ یا تابه‌حال سابقه فروش وام داشته‌اید؟ تجربه شما در این زمینه چیست؟ خوشحال می‌شویم با ما و خوانندگان این مطلب در میان بگذارید