راهنمای وامتا

وامتا سامانه آنلاین خرید وام، فروش وام، تامین ضامن، تامین سرمایه گذار، مشاوره دریافت وام مشاوره دریافت چک، مشاوره دریافت وام کارآفرینی و .... می باشد.

1- اگر به دنبال وام هستید :


اگر به دنبال وامی برای خرید هستید می توانید آگهی های وام هایی که برای فروش برروی سامانه وامتا قرار دارند را از منوی بالای سایت در قسمت وام ها مشاهده کنید که با کلیک بر روی هر آگهی اطلاعات وام مورد نظر شما نمایش داده خواهد شد مانند(نوع وام,سود وام،تعداد اقساط) و محل وام و... سپس برای تماس با شخص آگهی دهنده در منوی سمت راست سایت بر روی دکمه قرمز رنگ با عنوان ( تماس با آگهی دهنده) کلیک کرده و مستقیم وارد صفحه ثبت نام خواهید شد,بعد از وارد کردن اطلاعات خود مانند (نام و نام خانوادگی,ایمیل,شماره تلفن و رمز عبور) باید یکی از پلن های اشتراک وامتا را انتخاب کنید برای مثال پلن 1 ماهه 27 هزار تومان را انتخاب میکنید و به مرحله بعد که صفحه بانک می باشد هدایت خواهید شد,بعد از پرداخت موفق مجدد به سایت وامتا هدایت شده و اکانت شما فعال خواهد شد و می توانید بسته به پلن اشتراکی که خریداری کرده اید تا مدت مشخصی به اطلاعات تماس تمام آگهی دهندگان دسترسی داشته باشید.

2- اگر به دنبال فروش وام خود هستید :


در صورتی که شما وامی برای فروش دارید و نیاز دارید که آگهی خود را برروی سایت وامتا قرار دهید می توانید از بخش ثبت رایگان آگهی فرم مربوطه را پر کرده و پس از ثبت توسط کارشناسان ما بررسی و تایید و برروی سایت نمایش داده خواهد شد.

در صورتی که موفق به پرداخت آنلاین هزینه اشتراک نشدید می توانید یکی از مبالغ زیر را به شماره کارت یا حساب زیر واریز نمایید و با پشتیبان وامتا تماس گرفته تا حساب شما فعال شود و سپس قادر به مشاهده اطلاعات آگهی دهندگان خواهید بود :

  • 27 هزار تومان – اشتراک 1 ماه
  • 83 هزار تومان – اشتراک 6 ماه
  • 157 هزار تومان – اشتراک 1 ساله

شماره کارت : 6037701658272833

لطفا پس از پرداخت با شماره تلفن 09173434796 تماس بگیرید.(ارائه شماره پیگیری پرداخت ضروری می باشد)