قوانین و مقررات

وامتا بزرگترین و امن ترین سایت معرفی وام ، ضامن و سرمایه گذار است.
این متن به منزله یک توافق نامه آنلاین می باشد و مطابق قانون تجارت الکترونیک هیچ تفاوتی از نظر اصالت و اعتبار و همچنین هیچ تفاوتی با نسخه مکتوب ندارد.
1-1-713788-65-0-3

وامتا یک سامانه ی اینترنتی با کد شامد 1-1-713788-65-0-3 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (سامانه ملی ثبت رسانه های دیجیتال) جهت معرفی فروشندگان وام، ضامن ها و سرمایه گذاران می باشد، 
وامتا وام یا سرمایه پرداخت نمی کند و فقط سامانه ای برای معرفی نیازمندی ها در این زمینه است.

شما ضمن استفاده از این سایت موافقت خود را با شرایط و تعهد به انجام مفاد این توافق‌نامه‌ به شرح زیر اعلام کرده اید.

قبل از اینکه عضو وامتا شوید یا از خدمات وامتا استفاده کنید، لازم است که همه قوانین و مقررات مرتبط با این توافق‌نامه کاربری و نیز سیاست حفظ حریم شخصی را به دقت مطالعه و موافقت خود را با آن اعلام نمایید. با قبول این توافق‌نامه کاربری، شما پذیرفته ‌اید هر زمان که از سایت‌ها و خدمات وامتا، یا از ابزارهایی که در دسترس شما کابران قرار داده شده استفاده کنید، مفاد توافق‌نامه کاربری و سیاست حفظ حریم شخصی مصداق یافته و لازم ‌الاجرا است.

استفاده از وبسایت تخصصی معرفی وام، ضامن و سرمایه گذار وامتا :

قرارداد و توافق نامه کاربری سایت وامتا بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران تدوین شده است و سایت آن در ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است.

نکات اساسی در استفاده از وامتا:

1- اطلاعات خواسته شده در فرم ثبت نام، را با دقت و کامل، وارد کنید. اشتباه و مغایرت به هنگام ثبت اطلاعات متوجه کاربر خواهد بود.

2- وبسایت تخصصی معرفی و مشاوره در خصوص وام، ضامن و سرمایه گذار وامتا صرفاً راهنمای دریافت وام های بانکی و معرفی ضامن، سرمایه گذار و واگذار کنندگان وام است وفقط در این راستا به کاربران، خدمات ارایه می نماید.

3- کاربران انحصاراً جهت پیگیری هر یک از مراحل راهنمایی در محتوای موجود دربخشهای مختلف این سایت، می توانند به مراکز و نهاد های مربوطه مراجعه کنند.

4- هیچگونه سند و یا مدرک اطلاعات شغلی، مالکیتی و … در تمامی مراحل ثبت نام و دردوران مدت عضویت از طرف این سایت دریافت نمی شود.

5- تبادل هر گونه سند و یا مدرک اطلاعات شغلی، مالکیتی و … ، صرفاً فی مابین ( بانک، موسسه و … ) و متقاضی انجام می شود.

6- سایت وامتا یک ایده‌ی جدید بوده که توسط وامتا اجرا شده است البته بیش از یک سال پیش ایده مشاوره دریافت وام بانکی را در سایت ایران بانکر اجرا کردیم و هم اکنون وامتا را برای ارائه خدمات کامل وام، ضامن و سرمایه گذار اجرا کردیم

7- سایت وامتا در قبال هیچ یک از مراحل پیش روی شما در تمام مدت دریافت وام، از جمله: موافقت ارایه تسهیلات توسط ( بانک، موسسه و … )، شرایط و مدارک مورد نیاز، دریافت، پرداخت و نهایتاً تسویه حساب وام هیچ گونه مسؤلیتی ندارد(در واقع وامتا تنها اطلاعات افرادی را که تقاضای فروش وام، تامین سرمایه و یا ضمانت را دارند در اختیار کاربران قرار می دهد).

8- به هنگام مراجعه به مراکز اعطا کننده تسهیلات نسبت به هویت، صحت و سلامت آن مرکز دقت و بررسی لازم را داشته باشید. مسؤلیتی از این حیث متوجه سایت وامتا نمی باشد.

9- حق عضویت در وب سایت وامتا در حال حاضر در قسمت خرید اشتراک در صفحه اصلی می باشد که شامل مشاهده ی اطلاعات واگذار کنندگان وام، ضامن ها و سرمایه گذاران می باشد و خدمت دیگر ارائه شده به شما دریافت مشاوره است که هزینه ی جدا دارد و با امکان مشاوره از طریق تلفن ثابت در ساعات اداری از طریق راههای ارتباطی چت آنلاین در سایت و ایمیل می باشد. لازم به ذکر است هزینه ی اشتراک وامتا فقط تا قبل از فعالسازی قابل برگشت می باشد.

10- وامتا در قبال محتوا، فعالیت‌ها یا عدم فعالیت‌ها، و آگهی‌ هایی که کاربران به عنوان خرید و فروش وام، تراکم، ضامن، اجاره سند و یا معرفی شغل خود در سایت قرار داده‌اند، هیچ مسئولیتی نمی‌پذیرد. ما در معاملات واقعی میان خریداران و فروشندگان شرکت نمی‌کنیم. ما هیچ کنترلی روی خدماتی که در آگهی به آن‌ها اشاره شده، و واقعیت یا صحت مضامین یا آگهی‌ های کاربران نداشته و مسئولیت بررسی و تحقیق درخصوص آن‌ها با خود کاربران است.در صورت گزارش آگهی مبنی بر نداشتن صحت و اعتبار توسط تیم وامتا حذف می شود.

11- مسئولیت حقوقی و کیفری هر آگهی با کاربر ارسال کننده و سازنده آگهی است ، سازنده ی آگهی شخصی است که آگهی را در سایت منتشر کرده است.

12- تا زمانی که از سایت‌ وامتا، خدمات و ابزارهای وامتا استفاده می‌کنید، نمی‌توانید آگهی‌ هایی که مرتبط با خدمات غیرمجاز و یا عدم رعایت قانون، اخلال در حقوق شخص ثالث و یا سیاست‌ های وامتا باشد و یا مخالف با قوانین موضوعه و یا اخلاق حسنه و عرف اسلام و یا جمهوری اسلامی ایران باشد را ثبت نمایید.

.

شرایط مشاهده و استفاده از آگهی ها :

هرگونه استفاده از وامتا به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است. وامتا هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از آگهی‌های منتشر شده‌ٔ وامتا استفاده می‌کنند.

1- تلاش وامتا، نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی‌ها برعهده نمی‌گیرد.

2- مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت بر عهدهٔ شماست و وامتا هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفادهٔ شما از این سایت ندارد.

3- وامتا هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی‌دهندگان حقیقی یا حقوقی منعقد نمی‌کند. کاربرانِ وامتا در هر لحظه قادر به ویرایش آگهی خود هستند، بنابراین وامتا، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.

4- مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به وامتا ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهدهٔ فرستنده اطلاعات است.
5- مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به وامتا که به واسطه‌ٔ اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و وامتا مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

6- آگهی‌های وامتا با هزینه‌ٔ گردانندگان سایت جمع‌آوری، نظارت، مرتب‌سازی و توزیع شده است و حق حذف آگهی‌ها در هر زمان به ارسال‌کننده آگهی داده شده است. استفاده کننده از وامتا حق کپی‌برداری از اطلاعات آگهی‌دهنده، نوشتار و تصاویر آگهی‌های ارسال شده به وامتا را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد.

7- قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.

 

موارد ممنوعیت و یا محدودیت استفاده از وب سایت تخصصی وامتا :

عمومی :

وامتا و وابستگان، کارمندان، مدیران، شرکاء هیچ مسئولیت قانونی و اخلاقی در قبال خدماتی که از طریق سایت‌ وامتا توسط اشخاص ثالث ارائه می‌شوند یا برای فهرست‌ها و مضامینی که توسط اشخاص ثالث تهیه شده و آگهی می‌شوند ندارد و صرفاً در حدود قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران، آگهی ‌های اشخاص ثالث را درج می‌کند.

اگر هر بندی از این توافق‌نامه مطابق قانون نامعتبر یا اجرا نشدنی باشد، چنین بندی باید مجدداً بررسی شده و باقی شروط و ضوابط به قوت خود باقی هستند. ما این توافق‌نامه را به صلاحدید خود ممکن است تغییر دهیم. عدم اقدام قانونی ما نسبت به نقض قوانین توسط شما یا سایر افراد به این معنا نیست که ما از حق خود نسبت به برخورد با نقض قوانین گذشته‌ایم و عمل مغایر با قوانین با برخورد متعاقب مواجه نخواهد شد. در عین حال، ما تضمین نمی‌کنیم در قبال کلیه موارد نقض قوانین توافق نامه، موارد ذکر شده را اجرا کنیم.

ممکن است در هر زمانی این توافق نامه تغییر کند یا اصلاح شود که موارد اصلاح شده در وامتا اعلام خواهد شد. به غیر از موارد استثنایی، کلیه اصلاح ‌ها یا موارد تغییر یافته از زمان تاریخ انتشار خود لازم الاجرا هستند.


4-درخواست بازگشت وجه مشاوره را تا پیش از دریافت مشاوره می توانید به تیم وامتا ارسال نمایید و زمان آن اهمیت ندارد.

5- بازگشت وجه در قسمت آگهی ها به دلیل اعمال فوری درخواست شما بر روی سرور های سایت امکان پذیر نمی باشد.

توصیه ها :

1- با کسانی معامله کنید که امکان ملاقات حضوری با آنها پیش از انجام معامله وجود داشته باشد ترجیحاً در مکان های عمومی و بانک ها ملاقات داشته باشید.

2- هرگز پیش از به قطعیت رسیدن معامله هزینه‌ای پرداخت نکنید.

3- اگر فروشنده اطلاعات شخصی یا اطلاعات حساب بانکی خود را ارائه کرد،‌ دلیل کافی برای اعتماد شما به ایشان نیست؛ ممکن است اطلاعات شخص دیگری مورد سوء‌استفاده قرار گرفته باشد.

4- در صورت امکان، پس از معامله و هر گونه داد و ستد رسید کتبی معتبر از فروشنده دریافت کنید.

در مواقع زیر بیشتر احتیاط کنید :

1- قیمت و شرایط معامله ارائه شده بیش از حد عالی به نظر می‌رسد.

2- فروشنده یا خریداری که بی‌دلیل و به طرزی مشکوک اطلاعات حساب بانکی شما را می‌پرسد.


تذکر: تکمیل مراحل ثبت نام در سایت وامتا به منزله مطالعه و پذیرش قوانین از طرف شما خواهد بود.

تاریخ انتشار : ۰۹ خرداد ۱۳۹۸
دیدگاهتان را بنویسید

پشتیبانی

تلفن تماس : ۰۲۱۲۸۴۲۶۰۳۴
آدرس : تهران، ولنجک، دانشگاه شهید بهشتی، بالاتر از مسجد دانشگاه ، شتابدهنده فارابی ، شرکت وامتا


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه وامتا است

توجه

برای تماس با آگهی دهنده , مشترک وامتا شوید.

ثبت نام / خرید اشتراک