راهنمای کامل فروش وام مسکن

گاهی نوسان های مالی در سطح کشور، به نحوی افراد جامعه را در چنگال خود اسیر می‌کند که تمام برنامه ریزی و هدف گذاری آن ها را برای آینده از بین برده یا دستخوش تغییرات اجباری می‌کند.

خرید خانه یکی از تصمیماتی است که افراد برای رسیدن به آن باید ماه ها یا حتی سال ها برنامه ریزی کنند تا به آن چه می‌خواهند دست پیدا کنند از این روی دنبال هر راهی می‌روند تا آن ها را یک گام به خانه‌اشان نزدیک تر کند.

دریافت وام مسکن شاید اولین گزینه کمکی باشد که شخص به آن فکر کرده و برای اخذ وام، شرایط بانک را پذیرفته و مراحل قانونی را طی می‌نماید، اما گاهی شرایطی رقم می‌خورد که فرد متقاضی وام با آن که آمادگی دریافت وام مسکن را دارد ولی امکان خرید خانه را ندارد! در نتیجه به فکر فروش یا انتقال وام می‌افتد.

در این میان طبق رسم هر بازاری افراد سودجویی کمین کرده‌اند تا با وعده های تو خالی و به ظاهر قانونی، شخص متقاضی فروش وام مسکن را دچار چالش و دردسر کنند.

در نهایت اگر شما نیز خواهان فروش وام مسکن هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم تا انتها با ما همراه باشید تا از تمام شرایط فروش مطلع شده و از تخصص و تجربه کارشناسان وامتا بهره‌مند شوید.

فروش وام مسکن یکم

وام مسکن یکم تسهیلاتی است که فقط مشمول خانه اولی ها می شود و شخص متقاضی با توجه به مجرد یا متاهل بودنش، منطقه ای که در آن قصد خرید خانه را دارد می تواند اقدام به دریافت وام مسکن کند.

اما در نوسان فعلی بازار و جهش قیمت ها بسیاری از خانه اولی هایی که مشمول دریافت وام هستند، دیگر قادر به خرید خانه نیستند و می توانند امتیاز وام مسکن یکم خود را به سایر متقاضیان خانه اولی که شرایط دریافت وام را ندارند، ‌واگذار کنند.

به چه کسی وام مسکن یکم را بفروشیم؟

این اولین و مهم ترین سوالی است که ذهن دارندگان وام را به خود معطوف می‌کند، یافتن شخصی که متقاضی خرید وام بوده و قابل اطمینان هم باشد کار دشواری است؛ هرچند که افراد بی شماری هستند که با تبلیغات ویژه سعی در جلب اعتماد دارند ولی در نهایت شما را به دردسر خواهند انداخت.

انتقال وام مسکن یکم

شما می‌توانید با رعایت یکسری نکات وام مسکن خود را از طریق  بانک به شخص دیگری انتقال دهید اما در این نوع انتقال سودی نصیبتان نخواهد شد.

شرایط انتقال وام مسکن یکم

  1. خریدار وام باید فاقد چک برگشتی و اقساط معوقه در بانک مسکن و یا سایر بانک ها باشد.
  2. انتقال وام زوجین به یکدیگر امکان پذیر نیست.
  3. انتقال وام از طریق بانک به دو روش قابل اجرا است، یکی صلح و دیگری تعویض وثیقه
  4. وام هایی مانند مسکن مهر، ایثارگران، جانبازی و ... از طریق بانک ها قابل انتقال به غیر نیست.

فروش وام مسکن در وامتا

سال ها تجربه و تخصص در امور بانکی و اطلاع از قصه ی تمامی وام ها در شبکه بانکی کشور، وامتا را به وجود آورد تا مجرایی  برای اتصال فروشندگان و خریداران وام در سطح کشور باشد.

رسالت ما در قدم اول بالا بردن آگاهی شماست و در گام های بعدی همراهتان هستیم تا با بهترین شرایط ممکن به خواسته اتان دست پیدا کنید.

تاریخ انتشار : ۱۹ خرداد ۱۳۹۸
دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهی وجود ندارد

پشتیبانی

تلفن تماس : ۰۲۱۲۸۴۲۶۰۳۴
آدرس : تهران، ولنجک، دانشگاه شهید بهشتی، بالاتر از مسجد دانشگاه ، شتابدهنده فارابی ، شرکت وامتا


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه وامتا است

توجه

برای تماس با آگهی دهنده , مشترک وامتا شوید.

ثبت نام / خرید اشتراک