آسان ترین راه خرید وام امن و سریع

در بسیاری از مواقع نیاز به نقدینگی به‌صورت فوری و بدون اتلاف وقت، بسیار مهم و ضروری است. فروختن اموال و سرمایه‌ها برای به دست آوردن نقدینگی از راهکارهای قابل استفاده است؛ اما خرید وام گزینه بهتری است که در پیش روی شما قرار دارد.

شما با خرید وام از فردی که نیازی به امتیاز وام خود ندارد، نقدینگی مد نظر خود را تامین کرده و مبلغی را نیز به فروشنده پرداخت می‌کنید. این نوع فراهم کردن نقدینگی اگر بر روی اصول خود استوار باشد، هم از نظر قانونی و هم از نظر شرعی و عرفی مجاز است. در این صورت هم سرمایه خود را حفظ و هم نقدینگی مد نظر خود را تامین کرده‌اید.

چرا خرید وام؟

خرید وام برای چند دسته از افراد کاربردی است. افرادی که نیاز به وام فوری دارند و به‌واسطه خرید وام فوری می‌توانند نقدینگی مد نظر خود را در کمترین زمان ممکن فراهم کنند. خرید وام میلیاردی فوری ازجمله راهکارهای اساسی برای تامین نقدینگی کارخانه‌های بزرگ به‌صورت قانونی است. بسیاری از کارخانجات برای تامین نقدینگی مدت‌زمان زیادی را در صف انتظار قرار دارند و زمانی وام به آن‌ها تعلق می‌گیرد که کارخانه به مشکل برخورده است. در چنین شرایطی خرید وام بانکی فوری می‌تواند گزینه مناسبی محسوب شود.

خرید وام برای افرادی که نمی‌توانند امتیاز وام‌های خوب و بزرگ را بگیرند مناسب است. ممکن است شما عجله‌ای برای دریافت وام فوری نداشته باشید؛ اما اصلا توانایی و شرایط اخذ وام برای تامین نقدینگی را نیز ندارید. در چنین شرایطی خرید وام بانکی می‌تواند گزینه کاربردی و اصولی برای شما به‌حساب آید.

انواع خرید وام

وام‌های گوناگونی برای خرید وجود دارد که هر کدام شرایط مختلفی دارند. در مقابل هر کدام نیز شرایط خاص خود را طلب می‌کند که باید در هنگام عقد قرارداد خرید، به موارد مختلف توجه کرد. برخی از انواع خرید وام را به‌صورت مختصر در ادامه آورده‌ایم.

خرید وام جانبازی

یکی از مهم‌ترین و پرطرفدارترین انواع خرید وام بانکی، وامی است که به جانبازان اعطا می‌شود. شما با خرید وام جانبازی که خود مدل‌های مختلفی دارد، می‌توانید از تسهیلاتی که برای این عزیزان در نظر گرفته‌شده استفاده کنید. در مقابل مبلغی نیز به فردی که امتیاز وام جانبازی را دارد خواهید داد که بسته به توافق طرفین متفاوت است.

همان‌طور که بیان شد، خرید وام جانبازی خود مدل‌های مختلفی دارد که هر کدام برای جایگاه خود مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای مثال یکی از پرطرفدارترین‌ها، خرید وام مسکن جانبازی است. خرید این نوع وام به شما کمک می‌کند تا با مبلغ نسبتا خوب و بازپرداخت طولانی‌مدت با سود بسیار کم، برای خرید خانه اقدام کنید. البته باید دقت کنید که خرید وام جانبازی بدون واسطه است که می‌تواند برای شما سودآور باشد. وجود واسطه‌ها باعث می‌شود که خرید وام جانبازی صرفه زیادی برای شما نداشته باشد.

یکی از ویژگی‌های مهمی که باعث شده خرید وام جانبازی برای افراد مختلف جذابیت داشته باشد، بازپرداخت طولانی‌مدت و میزان سود بسیار پایین است. البته اصولا فرد فروشنده بین 10 تا 30 درصد مبلغ وام را به خود اختصاص می‌دهد که از جمله معایب وام جانبازی است. در هنگام خرید وام جانبازی بهتر است به نکات مختلف حقوقی توجه داشته باشید و تا جایی که امکان‌پذیر است، از مشاور مالی و حقوقی برای عقد قرارداد کمک بگیرید.

خرید وام ازدواج

در سال‌های اخیر، اعطای وام ازدواج افزایش پیدا کرده است. مبلغ نسبتا مناسبی که به هر کدام از زوجین تعلق می‌گیرد باعث شده تا برخی افراد اقدام به فروش وام خود کنند. خرید وام ازدواج یکی از بی‌دردسرترین وام‌هایی است که می‌توانید خریداری کنید. هم میزان سود آن بسیار کم است و هم نحوه عقد قرارداد مانند وام جانبازی نیست.

یکی از مزیت‌های خرید وام ازدواج این است که این نوع وام محدودیتی مثل تاکید برای خرید کالایی خاص ندارد و شما قادر به استفاده در هر زمینه‌ای حتی کسب و کار هستید. دسترسی به خرید وام ازدواج نیز به‌سادگی و با پلتفرم .... قابل انجام است.

خرید وام مسکن

از دیگر وام‌های پرطرفدار برای خرید، وام مسکن است. تسهیلات مختلفی که برای مسکن در نظر گرفته می‌شود باید به‌صورت دقیق و با یک قرارداد حقوقی انتقال پیدا کند. خرید وام مسکن 80 میلیونی و یا مبالغ دیگر از شعب مختلف بانک مسکن اعطا می‌شود و افرادی که به هر نحوی امتیاز این وام را دارند، می‌توانند آن را به فروش برسانند.

برای خرید وام مسکن حتما به شرایط بازپرداخت و میزانی که باید به فروشنده پرداخت کنید، توجه داشته باشید. درصورتی‌که توجه کافی به چنین مواردی نداشته باشید، خرید وام مسکن جز ضرر برای شما آورده‌ای نخواهد داشت. در چنین شرایطی نیز مشورت با افراد کاردان به‌ویژه مشاورانی که در زمینه خرید وام بانکی تجربه کافی برای ارائه مشاوره دارند گزینه مناسبی است که نباید از آن غافل شوید.

خرید وام فوری

هرچند این نوعی از انواع خرید وام نیست؛ اما به‌عنوان یکی از نیازهای همیشگی خریداران وام به‌حساب می‌آید. از خرید وام میلیاردی فوری گرفته تا وام‌های 10 میلیونی و کمتر، طرفداران زیادی دارند. هر فردی دلیلی برای خرید وام فوری دارد. اگر شما هم نیاز فوری برای خرید وام دارید، حتما به پلتفرم‌های خریدوفروش وام که از اعتبار کافی برخوردار هستند مراجعه کنید. این پلتفرم‌ها به شما برای اطمینان‌بخش بودن عملیات خرید وام فوری کمک می‌کنند. مشخص است که خرید به‌صورت شخصی بدون مشورت و نظارت مراکز حرفه‌ای در زمینه خرید وام بانکی، ممکن است مشکلات حقوقی بسیار زیادی را برای شما به همراه داشته باشد.

از کجا خرید وام را انجام دهیم؟

یکی از ساده‌ترین راهکارها برای خرید وام این سات که به فردی که وی را می‌شناسید مراجعه کنید. به‌صورت کلی خرید وام از افراد آشنا گزینه خوبی است؛ به شرطی که رودربایستی را کنار بگذارید و قرارداد رسمی امضا کنید. حتی در چنین شرایطی نیز مراجعه به مشاوران بانکی گزینه بسیار مناسبی است.

به‌طورکلی باید خرید وام بانکی با احتیاط انجام شود تا مشکلی پیش نیاید. به‌ویژه برای برخی موارد خاص مثل خرید وام مسکن، عدم توجه به مسائل حقوقی می‌تواند شما را دچار مشکلات فراوانی کند. در نتیجه حتی اگر از فردی آشنا وام خریداری می‌کنید، حتما به مسائل مختلف حقوقی در مشورت با مشاور امور بانکی و وام، توجه کنید.

به غیر از خرید وام بانکی از افراد آشنا که به‌ندرت شرایط آن مهیا می‌شود، خرید وام از دیگر افراد نیاز به دقتی مضاعف دارد. آگهی‌های مختلف و سایت‌های تخصصی در این زمینه ایجادشده که شما با مراجعه به آن‌ها می‌توانید انواع وام بانکی را مشاهده کرده و اقدام به خرید کنید. در چنین نوع از خرید وام بانکی نیز باید به نکات زیادی توجه داشته باشید.

انتخاب سایتی که در آن انواع وام برای خرید قرار داده‌شده، یکی از مهم‌ترین گام‌ها برای خرید وام است. حتما به سایت‌های معتبر مراجعه کنید. البته به‌جز اعتبار سایت، باید به سایتی مراجعه کنید که پشتوانه علمی و حقوقی کافی و همچنین تجربه لازم جهت ارائه خدمات داشته باشد. مجموعه‌ای که هیچ اطلاعاتی در زمینه خرید وام فوری ندارد، قطعا نمی‌تواند پلتفرم خوبی برای جلوگیری از کلاهبرداری‌های احتمالی تشکیل دهد.

مجموعه .... تلاش کرده با پشتوانه سال‌ها تجربه در زمینه مشاوره خرید وام، با ارائه پلتفرمی برای خریدوفروش وام، گامی موثر در رفع نیاز هم‌وطنان خود بردارد. اقدامات مهمی انجام‌شده تا در .... بهترین خدمات به خریداران و فروشندگان ارائه شود تا با خیال راحت‌تری در این بستر اقدام به خریدوفروش وام نمایند.

با تمامی این موارد و در مرحله آخر، این شما هستید که باید در هنگام خرید وام توجه و دقت کافی را داشته باشید. وسوسه شدن برای خرید وام و بی‌دقتی در عقد قرارداد و عدم توجه به مشورت‌های مشاوران دلسوز، ممکن است تمامی سرمایه شما را بر باد دهد؛ پس تا جای ممکن با دقت و توجه اقدام به خرید وام کنید

جمع‌بندی

خرید وام یکی از راهکارهای کاربردی برای برطرف کردن مشکل نقدینگی در زندگی شخصی یا کسب و کارهای تجاری است. البته اینکه چه نوع وام بانکی و از چه افرادی و با چه شرایطی خرید وام صورت گیرد، موضوعی است که باید به‌صورت دقیق مورد بررسی قرار دهید.

اگر تجربه‌ای از خرید وام دارید حتما با خوانندگان این مقاله در میان بگذارید. نکات مختلف و تجارب گوناگون برای کاهش اشتباهات همه ما مفید است.

تاریخ انتشار : ۱۹ خرداد ۱۳۹۸
دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهی وجود ندارد

پشتیبانی

تلفن تماس : ۰۲۱۲۸۴۲۶۰۳۴
آدرس : تهران، ولنجک، دانشگاه شهید بهشتی، بالاتر از مسجد دانشگاه ، شتابدهنده فارابی ، شرکت وامتا


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه وامتا است

توجه

برای تماس با آگهی دهنده , مشترک وامتا شوید.

ثبت نام / خرید اشتراک